Про нас

Компанія Технохолод-Львів

Технохолод (tehnoholod) - український виробник якісного холодильного і торгового обладнання.

ТМ «Технохолод» успішно працює на ринку торгового обладнання вже більше 17років. Підприємство «Технохолод» займається виробництвом і реалізацією холодильного, теплового та стелажного обладнання в Україні для магазинів, супермаркетів, кафе, ресторанів і закладів громадського харчування.

Асортимент продукції підприємства: вертикальні холодильні вітрини, пристінні гірки, бонети, холодильні шафи, шафи низькотемпературні і середньотемпературні, холодильні камери (холодильные камеры), холодильні агрегати, лінії самообслуговування, стелажі, холодильные камеры для цветов.

«Технохолод» займає чільне місце на ринку України завдяки широкому асортименту холодильного, теплового, технологічного обладнання; постійному оновленню модельного ряду; збільшення виробничих потужностей; впровадженню новітніх технологій і співпраці з провідними європейськими фірмами. Конструкторський відділ, розрахунково-випробувальна лабораторія і сучасне дизайнерське бюро з кваліфікованими фахівцями дозволяє створити сучасне та надійне обладнання.

Висока якість продукції гарантує багатоступенева система контролю на всіх етапах виробничого циклу і випробувань готової продукції. Власні виробничі площі та обладнання, передові технології виробництва, прямі поставки матеріалів і комплектуючих істотно знижують собівартість продукції.

Широка мережа представництв, сервісних центрів (Україна) та власний автопарк забезпечують продаж, доставку, монтаж, гарантійне та післягарантійне обслуговування в будь-якому регіоні України.

Наші фахівці надають послуги:

      1) щодо раціонального розміщення обладнання на ваших торгових площах;

      2) з розробки оригінальних дизайн-проектів у відповідності з корпоративним стилем і урахуванням вимог до технічних характеристик;

      3) по встановленню та монтажу холодильного та теплового обладнання, пусконалагоджувальних робіт.

Наші досягнення: Підприємство сертифіковане по Системі Менеджменту Якості ISO 9001:2008. Продукція підприємства сертифікована в державній системі сертифікації УкрСЕПРО. ТМ «Технохолод» - лауреат рейтингу «Кращі підприємства України», переможець загальнонаціонального конкурсу «Вища проба», має дипломи різних виставок, нагороджений медаллю «Вища проба».

Багаторічний досвід експлуатації нашої продукції на ринку України (торгівельне обладнання, холодильне обладнання для магазинів), позитивні відгуки фахівців і наших клієнтів, широка географія продажів доводять безперечну перевагу науково виробничого підприємства «Технохолод» над більшістю конкурентів.

Наявність складу з продукцією дозволяє виконувати замовлення на поставку холодильного обладнення в короткі терміни.Купити холодильну вітрину Львів.


Адреса представництва у Львівській області області:

Україна, м.Львів, с.Пасіки Зубрицькі, вул. Дорожня 75

Технохолод сайт https://tehnoholod.lviv.ua/

Контактні телефони представництва:

+38 (068) 359 08 08 (Viber),
+38 (063) 359 08 08,
+38 (095) 359 08 08.