Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/tehnoholod/tehnoholod/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/tehnoholod/tehnoholod/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/tehnoholod/tehnoholod/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/tehnoholod/tehnoholod/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/tehnoholod/tehnoholod/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/tehnoholod/tehnoholod/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/tehnoholod/tehnoholod/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/tehnoholod/tehnoholod/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/tehnoholod/tehnoholod/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/tehnoholod/tehnoholod/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/tehnoholod/tehnoholod/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/tehnoholod/tehnoholod/system/library/cache/file.php on line 32 Кондитерська вітрина як частина інтер'єру - блог
Кондитерська вітрина як частина інтер'єру

Кондитерська вітрина як частина інтер'єру

Кондитерська вітрина - це холодильне обладнання, призначене для демонстрації випічки, десертів та інших кондитерських виробів. Від якісної роботи холодильної вітрини для кондитерських виробів залежить не тільки збереження розміщених в ній продуктів, але і їх презентабельний зовнішній вигляд.

Продукти кондитерського призначення псуються дуже швидко, і це відразу стає видно по їх зовнішньому вигляду: глазур покривається нальотом, крем починає розтікатися. Тоді як свіжі вироби створюють відчуття неповторного смаку і привертають увагу покупців.

Вартість кондитерської вітрини залежить від її виробника, потужності і дизайну. Виробники сучасних кондитерських вітрин представляють їх різного дизайну і кольору, що дозволяє підібрати не тільки корисні функціональні вироби, а ще й красиво представити інтер'єр.

Кондитерські вітрини для ресторанів можуть вироблятися в темно-коричневих тонах, кольору кави з вершками, відтінках срібла, бронзи або золота, кольору натурального дерева, а також з елементами декоративних вставок. Багато виробників виготовляють кондитерські вітрини на замовлення, в такому випадку дизайн відрізняється індивідуальністю і ексцентричністю. Але варто пам'ятати про те, що головною особливістю кондитерської вітрини повинна бути її продуктивність і функціональність, а не лише презентабельний зовнішній вигляд.

Кондитерські вітрини можуть бути виставлені в лінію або ж торцями один до одного, утворюючи щось схоже на торгові ряди в супермаркетах, що дозволяє покупцям не бути обмеженими в русі.

Для зручності використання і презентабельності подачі кондитерських виробів в вітрині, вона повинна бути красиво оформлена. Покупців приваблює не тільки зовнішній вигляд самого виробу, а й його подача. Тому вітрини часто мають функцію підсвітки. Зрозуміло, необхідно стежити також за чистотою вітрини, тому що сліди від пальців на склі відлякають навіть самого неупередженого покупця і найбільшого любителя солодкого.