Холодильні вітрини

Холодильні вітрини для кондитерських виробів

Арканзас-R Стиль КласикШафа холодильна кондитерська - Арканзас-R Стиль Класик

Арканзас-R Стиль Хай-ТекПанорамне скління і система обертових скляних полиць в комплексі з верхнім підсвічуванням забезпечують ідеальну презентацію товару. При замовленні з кондитерської холодильної вітриною «Дакота», шафа створює привабливу лінію для кондитерських магазинів, кафе, ресторанів.

Арканзас-R Стиль ПровансШафа холодильна кондитерська - Арканзас-R Стиль Прованс

«Арканзас-R Стиль МодернШафа холодильна кондитерська «Арканзас-R» Стиль Модерн

Арканзас-R Український стильШафа холодильна кондитерська - Арканзас-R Український стиль

Шафа холодильна прозора - АрканзасПризначений для демонстрації і продажу охолоджених напоїв, молочних продуктів і кондитерських виробів.

Шафа холодильна серії АрканзасШафа холодильна серії " Арканзас" призначений для демонстрації і продажу охолоджених напоїв, молочних продуктів і кондитерських виробів. Конструктивною особливістю серії холодильних шаф " Арканзас", являється збільшений огляд з 2-х сторін, за рахунок виконання стінок шафи із склопакета.

Холодильна кондитерська шафа «Арканзас-R»Шафа холодильна кондитерська  ШХСДп (Д) - 0,5 "Арканзас-R" призначена для демонстрації і продажу кондитерських виробів : тортів, тістечок, десертів.

Вітрина холодильна «Дакота» кондитерськаМодельний ряд холодильних кондитерських вітрин «Дакота» класу Люкс призначений для магазинів невеликої і середньої площі, а також кафетеріїв.

Вітрина холодильна «Флорида» кондитерськаХолодильна кондитерська вітрина «Флорида» призначена для магазинів невеликої і середньої площі. Вбудований агрегат. Існує можливість підключення до виносної системи холодопостачання.

Вітрина холодильна «Кароліна»Габаритні розміри та технічні характеристики холодильної вітрини.