Холодильні вітрини

Стелажі металеві

Стелажі металеві

Таким чином, завдяки використанню зовнішніх і внутрішніх кутових секцій збираються лінії будь-якої конфігурації, для установки вздовж стін або в центральній частині торгових приміщень (острівні стелажі). Унікальна перфорація стелажній стійки обладнання - 25 мм. дозволяє розмістити в два рази більше полиць в "золотий зоні" на рівні очей покупця. Стелажі можуть використовуватися для будь-яких груп товарів: продовольчих (які не потребують охолодження) і не продовольчих і, при необхідності, можуть бути інтегровані в складської стелаж. Надійність конструкції забезпечується унікальним вузлом кріплення стійки і підставки ноги.
 
Широкий асортимент, якість і надійність роблять торгові стелажі «Технохолод» відмінним рішенням для магазинів всіх форматів торгівлі: від магазинів "біля дому" з традиційною системою торгівлі до універсальних магазинів площею більше 1000 кв. м. з зонами під техніку або преміум товарами. Системи стелажів Технохолод відповідають міжнародним стандартам якості, що підтверджено сетіфікатом ISO 9001: 2008. Купити торгові стелажі, холодильні вітрини, вітрини морозильні, шафи холодильні, гірки холодильні пристінні, бонети морозильні Ви можете в наших офіційних представництвах в Харкові, Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Запоріжжі, Кременчуці, Луганську, Миколаєві, Одесі, Сумах, Полтаві.
 
Стійке положення стелажів забезпечується за рахунок регульованих стійок. Висота стелажів коливається від 875 до 2875 мм з кроком 250 мм, довжина секції стелажа 600, 1000, 1250 мм (по осях стійок), глибина стелажу (підстава) від 300 до 700 мм з кроком 100 мм, глибина полиці від 200 до 600 мм з кроком 100 мм.
 
На стелажі установлюють або перфоровані задні стінки. Спеціальна система фіксації не допускає мимовільне від'єднання задньої стінки від стійки під час монтажу та експлуатації. Для розкладки і демонстрації товару використовуються різні види полиць (металеві, кондитерські, хлібні), кошиків (хлібні, дротові), а також великий вибір аксесуарів - гаки, Цінникоутримувачі, обмежувачі і роздільники. Безсумнівною перевагою торгових стелажів серії «Технохолод» є те, що одна полиця може витримати вагу до 70 кг, секція - до 200 кг.
 
За бажанням стелажі комплектуються балдахіном з можливістю установки точкових, люмінесцентних або LED світильників. Вельми приємний і солідний зовнішній вигляд стелажів надає полімерно-порошкове покриття.
 
Технологія фарбування включає в себе попередню обробку деталей: знежирення і фосфатування, в результаті чого утворюється залізо-фосфатна плівка, що поліпшує зчеплення поверхні металу з полімерами. Фарбування проводиться шляхом нанесення порошкових фарб електростатичним способом на металеві поверхні стелажів. Порошкова фарба - безпечний матеріал стійкий до стирання і механічних впливів.

Щоб стелажі органічно вписалися в інтер'єр торгового приміщення, можна вибрати будь-який колір покриття по своєму бажанню (крім пропонованого стандартного).

Характеристики металевих стелажів

Глубина полки, мм Допустимая нагрузка, кг
200 35
300 50
400 60
500 90
600 90