Холодильні вітрини

Холодильні вітрини

Холодильна вітрина МіссуріХолодильні вітрини "Міссурі" своїм дизайном і функціональним призначенням задовольняють вимоги магазинів будь-якого формату від елітних продуктових бутиків до гіпермаркетів. Відмінною особливістю є конструкція з плоскими поверхнями і прямими лініями, мінімізує "дзеркальний ефект" і фокусує увагу покупця на демонстрованих продуктах. Збільшена глибина викладення. Кутові елементи вітрини можуть мати гострі або скошені кути, надає торговому залу стиль і впізнаваність. Можливий варіант виконання із застосуванням механізму відкриття передньої панелі, розроблений компанією "Технохолод". Цей механізм дозволяє відкривати передню панель зі склом вперед і робити викладку товарів з боку покупця, а так само спрощує догляд за скляними поверхнями вітрини. Головною перевагою цього механізму є те, що він замінює досить громіздкі і дорогі власники скла і механізми підняття його вгору, що знаходяться в полі зору покупця, погіршуючи огляд викладки.

Холодильна вітрина «Вірджинія self»Холодильна вітрина острівного типу «Вірджинія self» призначена для проведення імпульсного продажу та промо-акцій в робочих торгівельних залах.

Симфонія luxeЗа кожною красивою формою завжди стоїть ідея. "Симфонія" естетичного сприйняття, мистецтво дизайнерів і новітніх технологій дали назву лінії холодильного обладнання.

Лінія "Симфонія luxe" - це "прозора" вітрина, що фокусує увагу покупця на продуктах. Невагома, вона здатна прикрасити інтер'єр будь-якого магазину. Вітрина сталасправжньою "симфонією" високої якості, ергономічних рішень і енергоефективності.

 

Сфера ecoНова вітрина «Сфера» преміум класу виконана в кращих традиціях якості компанії «Технохолод».

СимфоніяЗа кожною красивою формою завжди стоїть ідея. "Симфонія"  естетичного  сприйняття, мистецтво дизайнерів і новітніх технологій дали назву лінії холодильного обладнання.
Лінія "Симфонія" - це "прозора" холодильна вітрина, що фокусує увагу покупця на продуктах. Невагома, вона здатна прикрасити інтер'єр будь-якого магазину. Вітри настала справжньою "симфонією" високої якості, ергономічних рішень і енергоефективності.

Лінія холодильних вітрин - ДжорджіяТретя генерація флагманської моделі вітрин «Джорджія» належить до люксового сегменту професійного холодильного обладнання. У вітрині закладена нова філософія підходу в створенні  торгівельного холоду. Завдяки чітко вираженому концепту, дизайну і ціні - вітрина «Джорджія» є одним з найоптимальніших рішень для реалізації проектів універсальних магазинів  середньої площі.

Лінія холодильних вітрин - СфераНова вітрина «Сфера» преміум класу виконана в кращих традиціях якості компанії «Технохолод».

Вітрина холодильна «Дакота» кондитерськаМодельний ряд холодильних кондитерських вітрин «Дакота» класу Люкс призначений для магазинів невеликої і середньої площі, а також кафетеріїв.

Вітрина холодильна «Флорида»Виготовляються в 4-х стандартних розмірних модулях: 1350 мм, 1600 мм, 2020 мм, 2490 мм (розміри наведені з урахуванням пластикових боковин). За рахунок кутових елементів вітрини вишиковуються в єдину лінію будь-якої довжини і вільної конфігурації.

Вітрина холодильна «Флорида» кондитерськаХолодильна кондитерська вітрина «Флорида» призначена для магазинів невеликої і середньої площі. Вбудований агрегат. Існує можливість підключення до виносної системи холодопостачання.

vitrina primaМодельний ряд холодильних вітрин «Прима» призначений для магазинів невеликої площі.

ПВХС "Соната"Модельний ряд холодильних вітрин «Соната» призначений для магазинів з традиційною системою обслуговування і супермаркетів.

Вбудований агрегат. Існує можливість підключення до виносної системи холодопостачання.

ПВХС "Міннесота"Модельний ряд холодильних вітрин «Міннесота» призначений для магазинів з традиційною системою обслуговування і супермаркетів.

Вітрина холодильна «Кароліна»Габаритні розміри та технічні характеристики холодильної вітрини.

Холодильна вітрина Невада Модельний ряд холодильних вітрин «Невада» призначений для магазинів з традиційною системою обслуговування і супермаркетів.