Холодильні вітрини

Холодильні пристінні гірки

Вітрина холодильна пристінна АрізонаВітрина холодильна пристенная (гірка)  " Арізона" призначена для магазинів самообслуговування.

Вітрина холодильна пристінна "Індіана maxi cube (А)"Пристінні вітрини  "Індіана maxi cube (А) " є агрегатованою версією модельного ряду пристінних вітрин "Індіана maxi cube".

Вітрина холодильна пристінна АйоваВітрина холодильна пристінна (гірка) "Айова" призначена для магазинів самообслуговування, організації локальної торгівлі, створення часових торгових зон, а також брендованих зон торгівлі.

Холодильні пристінні вітрини (гірки холодильні) з вбудованим агрегатом від виробника: гірки холодильні пристінні середньотемпературні для гастрономії та напоїв, гірки холодильні пристінні для овочів і фруктів.

Додатково всі гірки холодильні доступні у виконанні виносного холодопостачання.

Ергономіка

Мінімальна габаритна глибина (800/900 мм) в поєднанні з максимальною глибиною демонстраційних полиць (450 / 550мм).
Висока оглядовість досягається застосуванням бічній панелі - склопакета з загартованого скла з шовкографією.
Подіум з місцем під цінову планку.
Різнорівнева система розподілу демонстраційного простору.
Відбійник з нержавіючої труби.
Легко монтується LED освітлення полиць.

енергозбереження

Нічна штора Remis.
В холодильних гірках встановлюються спеціально розроблені випарники з зменшеним гідравлічним опором.
Автоматичне випаровування конденсату без застосування ТЕНів.
Енергозберігаючі вентилятори EBM Papst знижують споживання енергії в кілька разів порівняно зі стандартними вентиляторами.
Енергозберігаючі двері.
Енергозберігаюча технологія LED підсвічування.  

експлуатація extended

Силові зварні конструкції після виготовлення проходять додаткове гальванічне цинкування.
Елементи вітрин модельного ряду виготовляються з оцинкованої сталі, щоб забезпечити надійний захист від корозії і значно продовжити термін служби виробу.
Товщини застосовуваних матеріалів: силові елементи 2,5-3 мм; решітка входу 1,5 мм;
пенополіуретановий корпус 40 мм, щільність 40 кг / м.
Додатковий захист забезпечує порошково-полімерне покриття.
Елементи оздоблення з нержавіючої сталі. 

Вертикальна конструкція пристенной холодильної гірки, крім економного використання місця в торговому залі має ще одне неоціненне перевагу. Основна частина товару, що розташовується в холодильній пристенной гірці, знаходиться на рівні очей покупця, а, як відомо, такий товар користується найбільшим попитом. Ось чому пристінні холодильні гірки користуються такою популярністю у замовників. Холодильні пристінні гірки використовуються для демонстрації і продажу продуктів харчування, таких як молочні продукти, сири, ковбаси, фрукти і овочі. Можливість настройки температурного режиму, дозволить підібрати саме ту температуру, яка необхідна для певного виду товару. Різноманітні дизайнерські рішення дадуть можливість купити унікальну пристінну гірку, яка буде виділятися і звертати на себе увагу в торговому залі, що приверне ще більше уваги покупців до товару.