Холодильні вітрини

Холодильні шафи

Стіл холодильний м'яснийСтіл холодильний м'ясний призначений для демонстрації і продажу попередньо охолоджених м'ясних продуктів, в тому числі напівфабрикатів, в павільйонах, продовольчих ринках та інших підприємствах торгівлі.

Стіл холодильний м'яснийСтіл холодильний зі статичним типом охолодження, середньотемпературна.

Арканзас-R Стиль КласикШафа холодильна кондитерська - Арканзас-R Стиль Класик

Арканзас-R Стиль Хай-ТекПанорамне скління і система обертових скляних полиць в комплексі з верхнім підсвічуванням забезпечують ідеальну презентацію товару. При замовленні з кондитерської холодильної вітриною «Дакота», шафа створює привабливу лінію для кондитерських магазинів, кафе, ресторанів.

Арканзас-R Стиль ПровансШафа холодильна кондитерська - Арканзас-R Стиль Прованс

«Арканзас-R Стиль МодернШафа холодильна кондитерська «Арканзас-R» Стиль Модерн

Арканзас-R Український стильШафа холодильна кондитерська - Арканзас-R Український стиль

Шафа холодильна прозора - АрканзасПризначений для демонстрації і продажу охолоджених напоїв, молочних продуктів і кондитерських виробів.

Шафа холодильна серії АрканзасШафа холодильна серії " Арканзас" призначений для демонстрації і продажу охолоджених напоїв, молочних продуктів і кондитерських виробів. Конструктивною особливістю серії холодильних шаф " Арканзас", являється збільшений огляд з 2-х сторін, за рахунок виконання стінок шафи із склопакета.

Холодильні шафи серії «Техас»Шафа холодильна серії " Техас" з верхнім розташуванням агрегату, призначений для зберігання і продажу попереднього охолоджених харчових продуктів на підприємствах торгівлі і громадського харчування.

Холодильні шафи серії «Орегон ВА»Шафа холодильна серії " Орегон" з верхнім розташуванням агрегату, призначений для зберігання і продажу заздалегідь охолоджених харчових продуктів на підприємствах торгівлі і громадського харчування.

Холодильні шафи серії «Канзас»Шафа холодильна серії " Канзас" призначений для демонстрації і продажу охолоджених напоїв, молочних продуктів і м'ясних виробів.

Холодильна кондитерська шафа «Арканзас-R»Шафа холодильна кондитерська  ШХСДп (Д) - 0,5 "Арканзас-R" призначена для демонстрації і продажу кондитерських виробів : тортів, тістечок, десертів.

Холодильні шафи серії «Мічиган» Холодильні шафи серії «Мічиган» призначені для демонстрації і продажу охолоджених напоїв, молочних продуктів і кондитерських виробів.

Вбудований агрегат.

Можливість підключення до виносної системи холодопостачання.

Тип охолодження динамічний.