Холодильні вітрини

Низькотемпературні бонети

Вітрина морозильна «Аляска А»Вітрина морозильна низькотемпературна «Аляска А» (бонета) - це обладнання великої місткості, що працює на вбудованому холоді. Бонети можна стикувати в лінію низькотемпературного холодильного обладнання, а також використовувати в якості промо-вітрини.

Бонети острівна низькотемпературна з вентильованим охолодженням призначена для короткочасного зберігання і демонстрації запакованих і попередньо заморожених продуктів.

Бонета з вбудованим агрегатом використовується в магазинах самообслуговування невеликій площі.

Популярність використання бонет при проектуванні та оснащенні магазинів пояснюється оптимальністю використання торгової площі. Бонети дозволяють не тільки демонструвати продукти, а й зберігати деякі складські запаси. Найважливіша характеристика для будь-якого торгового холодильного обладнання, як оглядовість викладки, у бонет забезпечується завдяки склопакетів, наявними на фронтальних стінках. У цьому випадку покупцеві зовсім необов'язково підходити надто близько до обладнання, тому що він може бачити товар на відстані. Така додаткова опція, як структура, дозволяє ефективно збільшити торгову площу, оптимально розмістити супровідні продукти, вигідно представити їх покупцеві і, тим самим, збільшити рівень продажів.

Поперечні і поздовжні подільники допомагають торговому персоналу виконувати викладку продукту в бонетах наочним чином і здійснювати її обслуговування найбільш ефективно.

Бонети заробили гарну репутацію на ринку торгового холодильного обладнання завдяки якості виконання, широкому модельному ряду, можливістю комплектації додатковими аксесуарами та розробленому дизайну.

Конструкція, матеріали, освітлення, вибір колірного оформлення дозволяє зробити бонети ефективним інструментом продажів з відмінними можливостями для збереження продукту і демонстрації його покупцям.