Шафи холодильні

Шафи холодильні

Виберіть підкатегорію


Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Технохолод

Індіана CUBE A DS

rating

Холодильні пристінні вітрини, гірки холодильні Індіана CUBE A DS технохолод    Індіана cube A DS 80/220  Довжина без боковин мм ..

Технохолод

Індіана cube D meat

rating

  Індіана cube D meat 80/220*   Індіана cube D meat 80/220*  Довжина без боковин мм 1875 2500 3750 ..

Технохолод

Арканзас meat

rating

Спеціалізовані статичні холодильні шафи "Арканзас meat" призначені для вертикальної демонстрації і продажу свіжого м'яса, птиці і делікатесних виробів. Основна особливість вертикальних вітрин цієї сер..

Технохолод

Арканзас КS

rating

Шафа холодильна серії " Арканзас" призначений для демонстрації і продажу охолоджених напоїв, молочних продуктів і кондитерських виробів. Конструктивною особливістю серії холодильних шаф " Арканзас", я..

Технохолод

Арканзас-R Український стиль

rating

Шафа холодильна кондитерська Арканзас-R Український стиль..

Технохолод

Канзас HLT A

rating

Пристінні низькотемпературні агрегатовані  шафи "Канзас HLT", розроблені для маркетів невеликого формату з метою оптимізації торгового простору, де недоцільно прокладення окремої низькотемператур..

Технохолод

КАНЗАС ВА

rating

Холодильна шафа серії "Канзас ВА" належить до категорії професійного холодильного обладнання великої місткості для зберігання і експонування продукції покупцям в магазинах, кіосках, кафе і ресторанах...

Технохолод

Мічиган

rating

Призначені для демонстрації і продажу охолоджених напоїв, молочних продуктів і кондитерських виробів.     Мичиган  0,6 (динаміка)   Мичиган Н 0,6..

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

холодильні шафи призначені для охолодження та продажу напоїв, кондитерських виробів, молочних та ковбасних виробів. Розміщуються холодильні шафи у ресторанах, продуктових магазинах, кафе, барах. Часто можна побачити моделі на вулиці, поряд з кіосками, де продаються охолоджені напої.