Холодильні вітрини

Виносні вітрини

Холодильна вітрина МіссуріХолодильні вітрини "Міссурі" своїм дизайном і функціональним призначенням задовольняють вимоги магазинів будь-якого формату від елітних продуктових бутиків до гіпермаркетів. Відмінною особливістю є конструкція з плоскими поверхнями і прямими лініями, мінімізує "дзеркальний ефект" і фокусує увагу покупця на демонстрованих продуктах. Збільшена глибина викладення. Кутові елементи вітрини можуть мати гострі або скошені кути, надає торговому залу стиль і впізнаваність. Можливий варіант виконання із застосуванням механізму відкриття передньої панелі, розроблений компанією "Технохолод". Цей механізм дозволяє відкривати передню панель зі склом вперед і робити викладку товарів з боку покупця, а так само спрощує догляд за скляними поверхнями вітрини. Головною перевагою цього механізму є те, що він замінює досить громіздкі і дорогі власники скла і механізми підняття його вгору, що знаходяться в полі зору покупця, погіршуючи огляд викладки.

Симфонія luxeЗа кожною красивою формою завжди стоїть ідея. "Симфонія" естетичного сприйняття, мистецтво дизайнерів і новітніх технологій дали назву лінії холодильного обладнання.

Лінія "Симфонія luxe" - це "прозора" вітрина, що фокусує увагу покупця на продуктах. Невагома, вона здатна прикрасити інтер'єр будь-якого магазину. Вітрина сталасправжньою "симфонією" високої якості, ергономічних рішень і енергоефективності.

 

Сфера ecoНова вітрина «Сфера» преміум класу виконана в кращих традиціях якості компанії «Технохолод».

шкаф-бонета - Аляска combiКомбінована морозильна вітрина (шкаф-бонета) "Аляска combi" розроблена спеціально для продажу заздалегідь упакованих заморожених продуктів.

Вітрини морозильні -Аляска М (бонета)Вітрина морозильна (бонета) "Аляска М" призначена для  демонстрації і продажу заморожених продуктів в системі магазинів самообслуговування.

Вітрини морозильні - Юкон cube (бонета)Вітрина морозильная (бонета) «Юкон cube» призначена для двох-обʼємної демонстрації і продажу заморожених продуктів в системі магазинів самообслуговування.

indiana miniВітрина пристінна "Індіана mini" є хорошим рішенням для створення в торгових залах зон імпульсних продажів. Дозволяє здійснювати викладку упакованого м'яса, молочної продукції, салатів, охолодженої нарізки,бутербродів, напоїв, готових блюд, делікатесних продуктів, кондитерських виробів.

Вітрина холодильна пристінна - Індіана maxi cubeМодельний ряд пристінних вітрин "Індіана maxi cube", призначений для магазинів самообслуговування і дозволяє максимально ефективно використати торговий простір.

Вітрина холодильна пристінна - Індіана ММодельний ряд пристінних вітрин "Індіана М" призначений для магазинів самообслуговування.

Вітрина холодильна пристінна - Луїзіана VFВітрина пристінна "Луїзіана VF" спеціально розроблена для створення в торгових залах маркетів  зон  продажу овочів і фруктів. Оригінальна конструкція внутрішнього стелажу на колесах дозволяє створювати експозицію в підсобному приміщенні, не порушуючи роботу торгового залу, і транспортувати стелаж з готовою викладкою  до місця демонстрації і реалізації товару.

Вітрина холодильна пристінна - ЛуїзіанаУ пристінних вітринах "Луїзіана" реалізована концепція візуальної легкості і збільшеної  обхорності. Велика різноманітність розмірів дозволяє використати її в магазинах з різною торговою площею.

СимфоніяЗа кожною красивою формою завжди стоїть ідея. "Симфонія"  естетичного  сприйняття, мистецтво дизайнерів і новітніх технологій дали назву лінії холодильного обладнання.
Лінія "Симфонія" - це "прозора" холодильна вітрина, що фокусує увагу покупця на продуктах. Невагома, вона здатна прикрасити інтер'єр будь-якого магазину. Вітри настала справжньою "симфонією" високої якості, ергономічних рішень і енергоефективності.

Лінія холодильних вітрин - ДжорджіяТретя генерація флагманської моделі вітрин «Джорджія» належить до люксового сегменту професійного холодильного обладнання. У вітрині закладена нова філософія підходу в створенні  торгівельного холоду. Завдяки чітко вираженому концепту, дизайну і ціні - вітрина «Джорджія» є одним з найоптимальніших рішень для реалізації проектів універсальних магазинів  середньої площі.

Лінія холодильних вітрин - СфераНова вітрина «Сфера» преміум класу виконана в кращих традиціях якості компанії «Технохолод».