Холодильні вітрини

Виносний холод

Холодильні пристінні вітрини
 
Низькотемпературні вітрини

Холодильні пристінні вітрини

 

Низькотемпературні вітрини

Виносні вітрини

Виносні вітрини

Купити холодильну вітрину під виносний холод з доставкою

Холодильні вітрини з виносним холодом ідеально підходять для розміщення в великих продуктових магазинах, супермаркетах і гіпермаркетах. Вітрини з системою виносного холоду дозволяють економити до 20% електроенергії, для великого магазину цей показник є досить значною цифрою. Багато фахівців холодильного обладнання сходяться на думці, що розміщення холодильних вітрин без агрегату має масу достоїнств, перерахуємо лише деякі:
  • висока надійність і стабільність роботи;
  • відсутність шуму в торговому залі від великої кількості одночасно працюючих компресорів;
  • відведення тепла під час роботи холодильних установок за межі торгового залу - як наслідок більш комфортна температура в торговому залі.
Система центрального холодопостачання передбачає установку потужних компресорів з підвищеним рівнем ККД. Під час роботи вона має функцію регулювання продуктивності залежно від навантаження. За допомогою даної функції досягається велика економія електроенергії за рахунок відключення компресорів, в роботі яких в даний момент не потребує система охолодження.

Холодильні вітрини без агрегату мають велику площу торгової викладки, що дозволяє демонструвати покупцям більшу кількість товару. Інтернет магазин торгового холодильного обладнання представляє вашій увазі широкий асортимент холодильних вітрин без компресора, які можете купити за низькими цінами з доставкою по всій території України. Телефонуйте! Ми завжди вам раді.